«حبیب سینما» روی آنتن شبکه مستند/ اثری به مناسبت چهلمین روز درگذشت حبیب‌الله کاسه‌ساز

مستند «حبیب سینما» ساخته سیداحمد معصومی‌نژاد سه‌شنبه هفتم شهریور به مناسبت چهلمین روز درگذشت حبیب‌الله کاسه‌ساز از شبکه مستند روی آنتن می‌رود.

پایگاه تحلیلی - خبری سینماروایت؛ این مستند در گفت‌وگو با صمد قربانی دوست، داود فرهادی، ناصر شفق و محمدحسن قدیری ابیانه از همکاران و دوستان کاسه ساز به نقش این هنرمند متعهد و انقلابی در سینمای دفاع مقدس می‌پردازد.

«حبیب سینما» که به همت فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی تهیه‌شده، امروز ساعت ۱۲:۳۰ و ۱۸:۳۰ پخش می‌شود.

زنده‌یاد حبیب‌الله کاسه‌ساز تهیه‌کننده سینمای ایران بیست و هشتم تیرماه در سن ۵۵ سالگی پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری سرطان درگذشت.

او فارغ‌التحصیل رشته‎ فیلم‌نامه‌نویسی از دانشکده‎‎ سینما و تئاتر دانشگاه هنر بود و بازیگری و کارگردانی را هم در کارنامه‌اش داشته است.

از فعالیت‌های حرفه‎ای این هنرمند پیشکسوت می‌توان به تهیه‌کنندگی فیلم‌هایی مانند «مأموریت تهران»، «اخراجی‌ها ۲»، «ریسمان‌باز»، «مزرعه پدری»، «کارناوال مرگ» و «پرنده بار کوچک» و کارگردانی فیلم سینمایی «کارناوال مرگ» و .. اشاره کرد.

پیشنهاد سر دبیر

به گزارش روابط عمومی روایت فتح ، سوگواره "رکعت به رکعت عاشقی" تولید نمایشی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس دهه اول محرم الحرام سال جاری توسط سیاوش طهورث و با شیوه ای نو به صورت تلفیقی و ترکیبی متشکل از پرده...